Home GRADOVIDerventa ŽRK Derventa gostovala u Zavidovićima

ŽRK Derventa gostovala u Zavidovićima

ŽRK Derventa danas odigrala prijateljski susret na gostovanju kod ekipe Zavidovića sa godištem 2006, 2008, 2009 i 2010 i mlađim te steklo novo prijateljstvo sa ŽRK Krivajom gdje je ostvarilo sljedeće rezultate :

Godište 2006 igralo je 4 poluvremena po 15 minuta gdje su sve igračice dobile priliku kako kod domaćina tako i kod gošći te je konačan rezultat bio 31:16 za ekipu Dervente.

Godište 2008 je izgubilo rezultatom 13:9 od domaćina dok je godište 2009 i 2010 bolje se snašlo na terenu za mini rukomet i trijunfovalo u obe konkurencije.
Treneri Žrk Dervente Todorić Davor i Jelena Simić su zadovoljni pokazanim naših igračica na terenu.

Već Sljedećeg vikenda u subotu u goste nam treba doći na prijateljski meč ekipa ŽRK Teslića, kao pripremnu utakmicu pred početak Druge rukometne lige za žene, a već sutradan u nedjelju u okviru lige Slavonije ekipa iz Iloka.
Još jednom hvala na podršci roditeljima kao i igračicama bez kojih jednostavno nebih uspjeli.