Home GRADOVIDerventa Završen prvi dio sezone u sjedećoj odbojci: Derventa poražena od Kozare

Završen prvi dio sezone u sjedećoj odbojci: Derventa poražena od Kozare

U nedjelju je odigrano redovno kolo u okviru Prve lige Republike Srpske u sjedećoj odbojci u sezoni 2016/17., a igrači Dervente gostovali su u Prijedoru gdje su poraženi od ekipe Kozare.

U prvom setu Dervenćani su davali otpor do pred kraj seta, ali ipak Prijedorčani se bolje snalaze u završnici. Drugi set protekao je u dominaciji ekipe Kozare, koja ubjedljivo osvaja set rezultatom 25:13. U trećem setu ekipa Dervente je pokušala da osvoji set, ali ipak iskusnija ekipa Kozare uspjela je na razliku da privede utakmicu kraju.

Ovim porazom za Dervenćane je završen jesenji dio prvenstva u ligaškom takmičenju. Od aktivnosti kluba u ovoj godini predstoji učešće ne turnirima koje organizuju klubovi iz regije.

OKI Kozara Prijedor- OKI Derventa 3:0
(25:19; 25:13; 25:23)

OKI Derventa : Todorić, D.Kulaga, Borojević, N.Vidaković, Č.Pećić,Savković, S.Kulaga.