Home GRADOVIDerventa Visočka Bosna uzela bodove: Derventa imala napad za pobjedu

Visočka Bosna uzela bodove: Derventa imala napad za pobjedu

by admin

Rukometaši Dervente u okviru 20. kola Premijer lige BiH odigrali su neriješeno da domaćem terenu protiv Bosne iz Visokog rezultatom 22:22.

Ekipa Zorana Dokića dobro je otvorila meč, te su tako nakon prvih 30. minuta igre imali četiri gola prednosti (14:10). Ipak, u nastavku uspjeli su da prokockaju prednost, te tako u finišu susreta Bosna je imala gol prednosti. Na kraju Derventa dolalazi do izjednačenja, te napada u kojem su mogli i do cijelog plijena.

Najbolji u redovima Dervente bio je Grujičić sa 6 pogodaka, a pratili su ga Alić i Zekić sa po četiri, dok je kod Bosne prvo ime bio Harmandić sa osam pogodaka.

U narednom kolu Derventa gostuje u Živinicima, dok Bosna dočekuje aktuelnog prvaka Borac iz Banja Luke.

RK Derventa – RK Bosna 22:22 (14:10)