Home GRADOVIDerventa Visočka Bosna bolja od Dervente: Upisan peti poraz ove sezone

Visočka Bosna bolja od Dervente: Upisan peti poraz ove sezone

Rukometaši Dervente u okviru 7. kola Premijer lige BiH, upisali su peti ovosezonski poraz, a bolja od njih bila  je Bosna iz  Visokog sa 28:23.

Nakon prvih 30. minuta na semaforu Kulturno-sportskog centara u Visokom rezultat je glasio 15:11 za Bosnu. U nastavku domaći ne dozvoljavaju Dervente da se približe, te na kraju slave sa pet golova viška (28:23).

Prvo ime kod Bosne bio je Imamagić sa 7 pogodaka, dok je kod Dervenćana prvo ime bio Slaven Šijaković sa istim brojem golova.

Dervena u narednom kolu dočekuje Konjuh, dok Bosna gostuje Borcu u Banjaluci.

RK Bosna – RK Derventa 28:23 (15:11)