Home GRADOVIDerventa Tekstilac porazom okončao sezonu: Ćorić ublažio poraz

Tekstilac porazom okončao sezonu: Ćorić ublažio poraz

Fudbaleri Tekstilca u okviru 10. i posljednjeg kola Lige za prvaka poraženi su od šampiona Srpske Zvijezde 09 sa 5:1 pred domaćom publikom.

Nakon prvih 45. minuta rezultat je bio 1:0 za goste iz etno-sela golom Mahmutovića, a u nastavku još pet pogodaka.

U 53. drugi pogodak postiže Mahmutović, a samo dva minuta kasnije u strijelce se upisuje i Blagojević. Nije se dugo čekalo na četvrti pogodak, u 57. Makarić povećava na 4:0. Jedini pogodak za ‘krojače’ djelo je Dajana Ćorića u 69. minuti, a konačnih 5:1 postavio je Mandić u 83.

Treba istaći da je Tekstilac u ovom susretu dao šasnu svim juniora.

FK Tekstilac – FK Zvijezda 1:5 (0:1)