Home GRADOVIDerventa Tekstilac poražen u Gradišci: Domaći do gola stigli u finišu susreta

Tekstilac poražen u Gradišci: Domaći do gola stigli u finišu susreta

by admin

Fudbaleri derventskog Tekstilca su okviru 18. kola Prve fudbalske lige Republike Srpske igrali u Gradišci, gdje su poraženi od ekipe Kozare rezultatom 1:0.

Nakon prvih 45 minuta u Gradišci mreže su mirovale, a domaći su do gola i pobjede stigli u samom finišu utakmice, tačnije u 87. minuti kada je Makitan savladao Plisnića.

U narednom 19. kolu Tekstilac će na domaćem terenu igrati sa Slobodom iz Mrkonjić Grada, dok će Kozara u goste kod Rudaru iz Prijedora.

FK Kozara – FK Tekstilac 1:0 (0:0)