Home GRADOVIDerventa Sutra finale Derventa Nektar futsal turnira

Sutra finale Derventa Nektar futsal turnira

Večeras je također bilo veoma zanimljivo odličnih šest ekipa je gostovalo danas u gradu na Ukrini. Odličan susret Kort marketa protiv NVB Family i veoma teško ostvarena pobjeda od 3:1 iako su prnjavorčani vodili, promašili nekoliko šansi ipak ekipa iz Banja Luke sa svojom igrom je uspjela da dođe teško do trijumfa.
U drugom susretu nastila ekipa S:U.Drinić ( pola ekipe kmf Policajac -pola Sloga G,Vakuf) protibv Obeliksa iz Kotor Varoša . Odličan susret bez golova a briljirao je Stanivuković na golu Drinića koji je i u penalima riješio prolaz dalje.
Treći susret vrhunski meč ekipa iz Beograda i Velenja ( Slovenija )sa dosta muške igre a bolji su bili beograđani koji su riješili susret u zadnjih pet minuta u svoju korist.
Prvi susret četvrtfinalne grupe seniora odličan, za Kort markete je stigao i reprezentativac BiH, Srđan Ivanković i osovina Srđo- Deko-Džomba je odigrala maestralno sa golmanom u protivničkom polju i zasluženo slavili sa 5:1.
Drugi susret igrali Drinić i Kort marketi gdje se Drinić odlično branio nekoliko puta promašili prazan gol, poluvrijeme 0:0 , da bi u drugom Kort marketi ipak ih slomili svojim stilom i savladali sa 4:0 i tako Kort marketi idu u polufinale.
Kod veterana u finale se plasirao Sp.Udr.Drinić Derventa.
Turnir se završava sutra a očekuje se pravi spektakl na terenu derventske sportske dvorane.
Sve ekipe najavile poječanja za sutrašnje okršaje a ne zna se koje će biti zanimljivije.
Možda ipak jači par je Dvorac Bejići prošlogodišnji osvajač protiv Kort marketa a i drugi par No1 parketi Novska protiv odlične Banja Mlječanice.
Derventa je sutra epicentar futsal dešavanja i saznaćemo 20 pobjednika derventskog turnira a i proglašenje sportista grada Derventa će biti pred finalni susret.