Home GRADOVIDerventa Sjedeća odbojka RS: Poraz Dervente u Banjaluci

Sjedeća odbojka RS: Poraz Dervente u Banjaluci

by admin

Četvrto kolo u okviru Prve lige Republike Srpske u sjedećoj odbojci u sezoni 2017/18. odigrano je u nedjelju, a igrači Dervente gostovali su Banja Luci kod ekipe Borca i doživjeli treći jesenji poraz.

Domaća ekipa je nametnula svoju igru u prvom setu i nije dozvolila da iz Dervenćani eventualno iznenade. U drugom setu su još jače zaigrali Banjalučani i poveli rezultatom 2:0. Već se tada vidjelo da domaćini žele sva tri boda. Ekipa Devrente pokušava da ostane u igri do sredine trećeg seta i to je bio maksimum što su uspjeli.
Ovim kolom završen je skraćeni jesenji dio prvenstva a dva kola se prenose da budu odigrana na proljeće.

Do kraja kalendarske godine Derventa još učestvuje na dva Međunarodna turnira, narednog vikenda u Laktašima i početkom decembra u Doboju.

OKI Borac Banja Luka – OKI Derventa 3:0 ( 25:18,25:13,25:17)

OKI Derventa : D.Kulaga, Gavrilović, Borojević, N.Vidaković, Č.Pećić, D.Pećić, Bojanić, Todorić S.Kulaga.