Home GRADOVIDerventa Sjedeća odbojka: Poraz Dervente od Borca i Kneževa

Sjedeća odbojka: Poraz Dervente od Borca i Kneževa

by admin

U petak i nedjelju igrači OKI Derventa odigrali su dva kola u u okviru Prve lige Republike Srpske u sjedećoj odbojci u sezoni 2017/18.

Igrači Dervente gostovali su u petak u Kneževu kod istoimene ekipe. Lošiju igru su pokazali u prvom setu dok su u drugom i trećemo pokušavali osvojiti što više poena. Ipak, domaćini su bili bolji i utakmicu završili rezultatom 3:0.

U ned,elju je odigrano i jedanaesto kolo, a OKI Derventa je ugostio ekipu Borca iz Banja Luke. Gosti iz Banja Luke su dominirali tokom cijele utakmice i odnijeli sva tri boda. Domaća ekipa je odigrala jednu borbenu utakmicu ali to nije dovoljno da se osvoji set.

Do kraja prvenstva ostala su još dva kola.

OKI Derventa IOK Borac Banja Luka 0:3 (14:25,17:25,19:25)

OKI Kneževo –OKI Derventa 3:0 (25:8,25:23,25:16)

OKI Derventa : D.Kulaga, Gavrilović, Borojević, N.Vidaković, P.Vidaković Č.Pećić, Bojanić, Todorić S.Kulaga,