Home GRADOVIDerventa Rukomet PL BiH: Pobjeda Dervente protiv ekipe Goražda

Rukomet PL BiH: Pobjeda Dervente protiv ekipe Goražda

U okviru 10. kola rukometne Premijer lige BiH, Derventa je na domaćem terenu bila bolja od ekipe Goražda.

Na kraju prvog poluvremena gosti iz Goražda imali su prednost od jednog gola, a rezultat je bio 15:14. U nastavku četa Zorana Dokića zaigrala je agilnije te dolazi do pobjede rezultatom 30:26.

Najefikasniji u ekipi Dervente bili su Božić sa devet i Šijaković sa osam pogodaka , dok je goste iz Goražda predvodio Bukva sa šest pogodaka.

Derventa u narednom kolu putuje u Vogošću, dok Goražde dočekuje sarajevsku Bosnu.

RK Derventa – RK Goražde 30:26 (14:15)