Home GRADOVIDerventa Road Racing: Miron neprikosnoven u klasi 600 supersport – FOTO

Road Racing: Miron neprikosnoven u klasi 600 supersport – FOTO

Druga ovosezonska kružna moto trka na autodromu “Zalužani” Banjaluka, koja se boduje za Otvoreno prvesntvo RS i Šampionat BiH vožena je prethodnog vikenda, a derventski motociklista Miroslav Milojević Miron osvojio je dva prva mjesta u klasi 600 supersport.

“Treća i četvrta trka Prvenstva BiH i RS dvije pobjede za moju malenkost. Član “Miron Moto Derventa” Nedeljko Tadic osvojio je dva treća mijesto u klasi hobi, dok je Ivan Kraljević-Karabaja osvojio dva četvrta mjesta”, rekao je Milojević.

Dodajuć, kako je s ove dvije trke završilo Prvenstvo u U Road Racing, te je osvojio titulu prvaka u klasi 600 supersport, dok je klub “Miron Moto Derventa “ osvojio prvo mjesto u poedku klubova na nivou BiH i RS.