Home GRADOVIDerventa Remi rukometaša Dervente i Gračanice

Remi rukometaša Dervente i Gračanice

Nakon što su poraženi od Konjuha rukometaši Dervente odigrali su drugu utakmicu u okviru priprema za novu premijerligašku sezonu, a remizirali su sa ekipom Gračanice.

Derventa je dobro otvorila susret i imala prednost od četiri pogodka, ali u 20. minuti rezultat je bio 7:7. Ipak, derventski rukometaši nakon prvih 30. minuta igre u dervenstko Sportsko-kulturnom centru, na odmor idu sa prednosšću od dva gola (10:8.).

Nastavak susreta donosi bolju igru gostiju, ali ne uspjevaju doći do pobjede. Utakmica je završena bez pobjednika rezultatom 23:23, a treba reći da je Gračanica imala posljednji napad gdje su mogli i do pobjede.

Derventa je bila oslabljena neigranjem Zemunovića, dok gosti iz Gračanice nisu mogli računati na Damira Doborca i Amira Sumbića.