Home GRADOVIDerventa Remi kadeta, poraz juniora od Jedinstva iz Brčkog

Remi kadeta, poraz juniora od Jedinstva iz Brčkog

by admin

Kadeti Fudbalskog kluba Tekstilca iz Dervente, prethodnog vikenda u ovkiru 12. kola Omladinske lige BiH grupa “Sjever A”, remizirali sa Jedinstvom iz Brčkog, bez golova.

Nakon kadeta, na teren Gradskog stadionu u Derventi u u okviru 12. kola juniroske Omladinske lige BiH grupa “Sjever A”, “krojači” su poraži od Jedinstva sa 2:3. Prvo je Dražen Vukadinović doveo domaće u vodstvu u 20. mitnuti, a samo tri kasinije ekipe iz Brčko izjednačuje preko Zenunovića, što je bio rezultat prvog dijela. U nastavku još ti pogodka, prvo je svoju mrežu pogodio u 51. minuti Kramehić. Opet Dervenćani vraćaju stvari na početak, kada Ćorić pogađa u 76. za 2:2. Konačni 2:3 u 90. minuti djelo je Maksimovića sa bijele tačke.

U narednom kolu 13. kolu koje se igra 12. novembra popularni “krojači” gostuju Bratsvu iz Gračanice.