Home GRADOVIDerventa Remi Dervente i Borca: Dervenćani imali napad za pobjedu

Remi Dervente i Borca: Dervenćani imali napad za pobjedu

Derventski rukometaši remizirali su sa ekipom Borca iz Banjaluke 27:27 u okvriu 13. kola Premijer lige BiH, posljednjeg pred zimsku pauzu.

Nakon prvog dijela rezultat je bio neriješen 14:14, a treba spomenuti odličnog Dragana Starčevića na golu Dervente koji je imao nekoliko sjajnih odbrana. U nastavku puno uzbuđenja i preokreta u Sportsko-kulturnom centru u Derventi. Derventa je na pri rezulatatu 27:27 i na 40 sekundi do kraja imala napada za pobjedu, ali nisu uspjeli savaladati golmana Borca, te su podijelili bodove.

Prvo ime u redovima Dervente bio je odlični Zekić sa 9 pogodaka, a pratio ga je Draganić sa 6, dok je Banjalučane predvodio iskusni Unčanin sa osam svojih pogodaka.

Treba istaći da je publika u Derventi u posljednje minute provela na nogama i velikoj podršci svojim igračima.

Četa Zorana Dokića na pauzu ide sa 12 osvojenih bodova, uz skor od po tri remija i tri pobjede, te šest poraza.

RK Derventa – RK Borac 27:27 (14:14)