Home GRADOVIDerventa Prva liga RS: Utakmica u Višegradu prekinuta u 60. minuti

Prva liga RS: Utakmica u Višegradu prekinuta u 60. minuti

Utakmica u gradu na Drini prekinuta je u 60. minutu susreta kod rezultata 0:1 za goste. Tokom prvog poluvremena viđena je ravnopr avna igra oba rivala, gde su obe ekipe imale po nekoliko prilika za postizanje gola. Prelomni trenutak dogodio se u 55.minutu kada je igrač domaćih Zeković dobio drugi žuti karton. Prednost igrača više gosti iz Dervente krunisali su u 57. minutu kada je gol za Tekstilac postigao Susaković.

U 60.minutu susreta glavni sudija meča Jovo Karić iz Trebinja još jednom domaćem igraču pokazao žuti karton. Nezadovoljni njegovom odlukom domaći fudbaleri krenuli su da protestuju, pa je Karić pokazao dva direktna crvena kartona Mirkoviću i Damjanoviću. U opštem metežu koji je nastao sudija Karić je dobio nekoliko udaraca, pa su se službena lica povukla u službene prostorije, dok su igrači obije ekipe ostale na terenu očekujući nastavak utakmice.
Milorad Pisić iz Zvornika koji je bio delegat na utakmici odlučio je da utakmica ipak ne bude nastavljena. O sudbini ove utakmice i sankcijama odlučiće narednih dana disciplinska komisija Fudbalskog saveza Republike Srpske.

FK DRINA HE – FK TEKSTILAC 0:1 (0:0) prekid u 60.minutu
Strijelac: Susaković u 57.minutu

Stadion:Gradski, Gledalaca:100, Sudija Jovo Karić (Trebinje) Žuti kartoni: Govedarica, Marković, Soldar, Pejanović (Drina HE) Kovač i Guzina (Tekstilac) Crveni karton: Zeković, Damjanović i Mirković (Drina HE)

DRINA HE: Govedarica, Bojat, Mirković, Pljevaljčić, Zeković,Pejanović, Marković,Damjanović, Soldar,Okuka, Pejović
TEKSTILAC: Plisnić,Marić,Ristović,Jolović,Kovač, Đuričić,Komlenović,Prljeta(od32.minutaĆorić),Duspara,Guzina, Susaković