Home GRADOVIDerventa Prva liga RS: Tekstilcu bod u Prijedoru

Prva liga RS: Tekstilcu bod u Prijedoru

by admin

U okviru 12. kola Prve fudbalske lige Republike Srpske, Tekstilac je igrao u Prijedoru sa ekipom Rudara.

Već u prvom poluvremenu “krojači” uspjevaju da gola Rudara, kada preko Marka Rastovića u 25. minuti dolaze do vodstva od 1:0, što je bio i rezultat na kraju prvog dijela. U nastavku Prijedorčani dolaze do gola Plisnića i postižu gol za 1:1 preko Jaćimović u 61. minuti susreta, što je bio i konačan rezultat u Prijedoru.

U narednom 13. kolu Tekstilac u Derventi dočekuje Borac iz Šamca.

FK Rudar – FK Tekstilac 1:1 (0:1)