Home GRADOVIDerventa Prva liga RS: Tekstilac i Napredak bez pobjednika

Prva liga RS: Tekstilac i Napredak bez pobjednika

Fudbaleri derventskog Tekstilca u okviru 8. kola Prve lige Republike Srpske, gosotvali su u Donjem Šepku kod Napredka, te upisali

Dervenćani su na samom startu susreta stigli do pogodka, a strijelac je bio Milaković. Nakon toga, u 13. minuti domaći stigžu do izjednačenja preko Marića, što je bio i rezultat prvog dijela.

U nastavku stopostotnu priliku za goste iz Dervente imao je Brković, ali lopta nije završila u golu Maksimovića. U finišu susreta ponovo je mladi Brković imao  šansu kada je išao jedan na jedan na golmana Napredka, ali bez pogodka, te ostaje 1:1.

Tekstilac u narednom kolu dočekuje Zvijezdu 09, dok Napredak gostuje Željezničaru iz Banja Luke.

FK Napredak – FK Tekstilac 1:1 (1:1)