Home GRADOVIDerventa Prva liga RS: Tekstilac lako sa Slobodom

Prva liga RS: Tekstilac lako sa Slobodom

Fudbaleri derventskog Tekstilca u okviru 15. kola Prve lige RS dočekali su Slobodu iz Mrkonjić Grada, te upisali novu pobjedu rezultatom 3:1.

“Krojači” odlično otvaraju susret te već u 2. minuti dolaze do pogodka. Strijelac je bio Ozren Perić, nakon asistencije Komlenovića. Ubrzo stiže nova kazna za Mrkonjićane, a strijelac za 2:0 bio je Milaković. Igrao se 35. minut susreta u Derventi, a pogodak za 3:0 postiže Susaković. Na pauzu se ide sa rezultatom 3:0.

U nastavku utakmice pogodak je tek viđen u 81. minuti iz penala, a strijelac za 3:1 bio je Malbašić. Na kraju je ostalo konačnih 3:1 za Tekstilac.

Dervenćani u narednom kolu, posljednjem pred zimsku pauzu gostuju Drini iz Zvornika.

FK Tekstilac – FK Sloboda 3:1 (3:0)