Home GRADOVIDerventa Prva liga RS: Poraz Tekstilca u Prijedoru

Prva liga RS: Poraz Tekstilca u Prijedoru

Fudbaleri derventskog Tekstilca u okviru 14. kola Prve lige Republike Srpske, gostovali su kod drugoplasiranog Rudara iz Prijedora, te poraženo sa 2:0.

Nakon prvih 45. minuta igre na Gradskom stadionu u Prijedoru mreže su mirovala. U nastavku domaći stižu do vodstva golom Lolića. U samom finišu susreta, tačnije u sudijskoj nadoknadi Prijedorčani stižu do 2:0, a strijelac je bio Jaćimović.

Tekstilac u narednom kolu dočekuje Slobodu iz Mrkonjić Grada, dok će u posljednjem pred zimsku pauzu putovati u Zvornik na noge Drini.

FK Rudar – FK Tekstilac 2:0 (0:0)