Home GRADOVIDerventa Prva liga RS: Poraz Tekstilca pred zimsku pauzu

Prva liga RS: Poraz Tekstilca pred zimsku pauzu

Odigrano je i posljednje 16. kolo Prve fudbalske lige Republike Srpske, nakon čega slijedi zimska pauza.

Tekstilac iz Dervente je gostovao kod Zvijezde ‘09 u etno-selu gdje su doživjeli poraz. Na poluvremenu mrežu su mirovale, a u nastavku su viđena čak tri gola. Zvijezda je povela  u 57. minuti golom Rakijća, a samo dvije minute kasnije prednost je udvostručio Pantelić. Konačnih 2:1 postavio je Milaković svojim golom u 77. minuti.

U prvom kolu nakon zimske pauze, Tekstilac će u Derventi igrati sa banjalučkim Borcem.

FK Zvijezda ‘09 – FK Tekstilac 2:1 (0:0)