Home GRADOVIDerventa Prva liga RS: Poraz Tekstilca od Podrinja

Prva liga RS: Poraz Tekstilca od Podrinja

U okviru 10. kola Prve fudbalske lige Republike Srpske, Tekstilac iz Dervente igrao je sa Podrinjem  u Janji.

Prvo poluvrijeme u Janji završeno je bez golova 0:0. Na samom početku drugog poluvremena, tačnije u 48. minuti Podrinje je povelo golom Filipa Vujića.  U 62. minuti pokušao je Susaković, ali lopta ide iznad gola. Prijetila je i ekipa Podrinja, prvo Vučić u 67. minuti pa zatim je pokušao i Vujić u 69. minuti, ali se ispriječio iskusni Plisnić. Prijetili su domaći još par puta, ali rezultat  je ostao 1:0 za Podrinje. U sudiskoj nadoknadi povrijedio se štoper Bojan Petrić, koji je na nosilima napustio teren.

U narednom 11. kolu Tekstilac dočekuje Slaviju iz Istočnog Sarajeva.

FK Podrinje – FK Tekstilac 1:0 (0:0)