Home GRADOVIDerventa Prva liga RS: Perović presudio Sutjesci u Foči

Prva liga RS: Perović presudio Sutjesci u Foči

U okviru 14. kola Prve fudbalske lige Republike Srpske, u Foči su igrali domaća Sutjeska i Tekstilac iz Dervente.

Dervenćani su na sredini prvog poluvremena došli do prednosti, tačnije u 25. minuti pogodio je Miloš Perović za vodstvo od 1:0. Ispostavilo se kasnije da je to bio i rezultat na kraju prvih 45 minuta igre na Gradskom stadionu u Foči.

U nastavku susreta nije bilo golova, te su “krojači” iz Dervente zabilježili prvu gostujuću pobjedu ove sezone. Tekstilac će u narednom kolu dočekati Drinu, dok Stujeska putuje u Prijedor.

FK Sutjeska – FK Tekstilac 0:1 (0:1)