Home GRADOVIDerventa Prva liga RS: Milaković i Simović za nova tri boda Tekstilca

Prva liga RS: Milaković i Simović za nova tri boda Tekstilca

U okviru 13. kola Prve fudbalske lige Republike Srpske,  Tekstilac je kao domaćin  savladao ekipu Borca iz Šamca rezultatom 2:0.

Fudbaleri Tekstilca su od samog početka  diktirali igru i krearili su par dobrih šansi, ali igrači Borca su odolijevali napadima. Ipak, u 45.  minuti Tekstilac u vodstvo dovodi Milaković Aleksandar. U nastavku igrači Tekstilca su i dalje držali igru pod kontrolom i u 74. minuti za 2:0 pogodio je Simović Marko, što je na kraju bio i konačan rezultat ove utakmice.

U narednom kolu Tekstilac ide u goste u Foču, gdje će igrati protiv domaće Sutjeske.

FK Tekstilac – FK Borac Šamac 2:0 (1:0)