Home GRADOVIDerventa Premijer liga BiH: Derventa odigrala neriješeno sa Kaknjem

Premijer liga BiH: Derventa odigrala neriješeno sa Kaknjem

Rukometni klub Derventa u okviru petog kola Premijer lige BiH gostova je u Kaknju kod istoimene ekipe, gdje su odigrali neriješeno 26:26.

Nakon prvih 20. minuta igre u Kaknju, rezultat je bio 11:10 za Dervenćane. Ipak, na odmor se ide sa minimalnom prednosšću domaćih (15:14). Na polovini drugog poluvremena rezultat je bio 21:21. Deset minuta prije kraja susreta Derventa ima prvo vodstvo od dva razlike (24:22). Ekipa Kaknja se nije predavala, tako u 54. minuti susreta na semaforu je stajalo 25:25. Ipak, uzbudljiva završnica donosi remi Dervente i Kakanja 26:26.

Prvo ime kod domaćih bio je nekadašnji igrač Dervente Davor Živanić sa osam, dok je Derventu predvodio Ivanović sa 5, te Zemunović, Zekić i Draganić sa po četiri pogodka.

U narednom kolu Derventa čeka Izviđač, dok Kakanj gostuje Borcu u Banjaluci.

RK Kakanj – RK Derventa 26:26 (15:14)