Home GRADOVIDerventa Poraz Tekstilca na startu Lige za prvaka RS

Poraz Tekstilca na startu Lige za prvaka RS

Fudbaleri Tekstilca poraženi su od ekipe Rudar-Prijedora rezultatom 2:0 u meču 1.kola Lige za prvaka Republike Srpske.

Prijedorčani su do pobjede i nova tri boda u nastavku trke za titulom stigli tek u drugom poluvremenu. Prvi pogodak viđen je u 48. minutu, a djelo je nekadašnjeg igrača Tekstilca Srboljuba Jandrića. Konačnih 2:0, postavio je Jakupović deste minuta prije posljednjeg sudijskog zvižduka.

U narednom kolu ‘krojači’ dočekuju Slaviju, dok Rudar borbu za Premijer ligu nastavlja susretom sa Drinom.

Rudar-Prijedor: Tekstilac  2:0 (0:0)