Grad Derventa pozvao je sva zainteresovana lica da prisustvuju ponovljenoj Javnoj raspravi o Nacrtu regulacionog plana „Centar“, koja će biti održana u ponedjeljak, 29. juna 2026. godine, u prostorijama Gradske uprave Derventa sa početkom u 11.00 časova.
Javna rasprava predstavlja priliku da građani, privredni subjekti i ostali zainteresovani iznesu svoje prijedloge, mišljenja i sugestije u vezi sa planiranim rješenjima obuhvaćenim ovim planskim dokumentom.
Iz Gradske uprave pozivaju sve zainteresovane da uzmu učešće u raspravi i doprinesu kreiranju kvalitetnih planskih rješenja za razvoj centralnog gradskog područja.
Detaljnije informacije mogu se dobiti u Odjeljenju za prostorno uređenje Gradske uprave grada Derventa ili putem telefona 053/315-144.
