Home GRADOVIDerventa PFL-MFL: Končano slavlje Osinjana, poraz Borca iz Bos. Lužana

PFL-MFL: Končano slavlje Osinjana, poraz Borca iz Bos. Lužana

U okivru Međuopštinske fudbalske lige Doboj  odigrano je 9. kolo, a odličnu seriju prekinuo je Borac koji je poražen u derbiju kola.

FK Vučijak – FK Borac (Bos. Lužani) 3:2 (0:2)
Strijelci: 0:1 Kojić u 28, 0:2 Kojić u 44, 1:2 Tripić u 70, 2:2 Mladen Živković u 81, 3:2 Tripić u 90.minutu (iz jedanaesterca).Žuti kartoni: Mitrović, Sekulić, Narić, Užar (Vučijak), Trutina, Miljić, makivić, Bašić (Borac). Crveni kartoni: Slaven Gajić (Vučijak) i Marino Trutina (Borac) u 72.minutu.

BORAC (L): Đukić, Ćorić, Dragišić, Slađan Savić, Bašić, Malešević, Marinković, Dejan Miljić, Makivić, Kojić, Trutina.

FK Ozrenski sokolovi– FK 27. Juli (Kalenderovci) 9:0

FK Borac (Kotorsko) – FK 4. Juli (Pojezna) 5:1 (2:1)
Strijelci: 1:0 Veličanin u 5, 2:0 Odobašić u 30, 2:1 Đurđević u 44, 3:1 Lukić u 62, 4:1 Njemčević u 73, 5:1 Halilović u 83.minutu.
4. JULI: Babić , Marković , A.Marinković , Davogić , Trivunović , Mašić , Pećić , Đurđević , Đ.Milošević  (od 31.minuta Prodić ), B.Milošević , D.Marinković .

screenshot_4

U okivru Područne fudbalske lige Doboj  odgirano je 9. kolo, a Borac iz Osinje je nakon četiri utakmica upisao je pobjedu.

FK Borac (Osinja) – FK Crkvina 5:2