Home GRADOVIDerventa Neriješeno u Derventi: Gatarić pogodio za bod “krojača”

Neriješeno u Derventi: Gatarić pogodio za bod “krojača”

U okviru 21. kola Prve lige Republike Srpske Tekstilac iz Dervente i Podrinje iz Janje odigrali su neriješeno 1:1.

Susret u Derventi počeo je veoma uzbudljivo, te su za samo šest minuta viđena dva gola. Prvo je u 5. minuti mladi Gatarić doveo Tekstilac u vodstvo nakon sjajnog proigravanja Stijepića. Kazna je stigla za samo 60 sekundi,  kada Filip Vujić vraća stvari na početak i postiže pogodaka za 1:1, što je i bio rezultat nakon prvih 45. minuta igre.

U nastavku su mreže na Gradskom stadionu mirovale, te je susret završen rezultatom 1:1 i podijelom bodova.

U naradnom posljednjem 22. kolu Tekstilac putuje u Istočno Sarajevo na megdan Slaviji, ali sa mislim o velikim utakicama u “ligi za  pravaka” koju su obezbijedili treću godinu uzastopno.

FK Tekstilac – FK Podrinje 1:1 (1:1)