Home GRADOVIDerventa Liga za prvaka RS: Drina “potopila” Tekstilac u Zvorniku

Liga za prvaka RS: Drina “potopila” Tekstilac u Zvorniku

Fudbaleri Tekstilca su okviru 24. kola Prve lige RS, a drugog “lige za pravka” poraženi u Zvorniku od Drine sa velikih 4:0.

Domaći su do vodstva od 1:0 stigli auto golom igrača Tekstilca Ćorića, što je ujedno bio i jedini pogodak u prvom poluvremenu.

U nastavku Drina postiže pogodak za 2:0, a strijelac je bio Marko Stojanović. Brzo domaći postižu još jedan pogodak, a strijelac za 3:0 bio je Rašević. Četvrti pogodak za Drinu postigao je Ivanović, a ubrzo nakon toga poništen je gol Dervenćanim zbog ofsajda.

Na kraju konačan rezultat bio je 4:0, a popularni “Krojači” iz Dervente nisu imali ovakav debakl od kada igraju u Prvoj ligi.

Naredno kolo igra se u subotu, kada će Tekstilac dočekati Ruadr iz Prijedora, dok Drina ide na noge lideru Borcu.

FK Drina – FK Tekstilac 4:0 (1:0)