Home GRADOVIDerventa Kup RS: OKI “Derventa” poražen u polufinalu u Doboju

Kup RS: OKI “Derventa” poražen u polufinalu u Doboju

Odigran je i polufinalni susret u Kupu Republike Srpske u sjedećoj odbojci između ekipa Doboja i Dervente.

U prva dva seta domaća ekipa Doboja je sigurno odigrala i ubjedljivo osvojila ova dva seta te povela rezultatom 2:0
U trećem Dervenćani su zaigrali mnogo bolje i tokom seta bili u vodstvu. Pred kraj seta nisu iskoristili jednu set loptu a zatim su i izgubili treći set minimalnom razlikom. Ekipa Doboja je pobjedila rezultatom 3:0 i plasirala se na finalni turni KUP-a.

OKI Doboj – OKI Derventa 3:0 (25:16,25:17,27:25)
OKI Derventa : Todorić, D.Kulaga, Borojević, N.Vidaković, P.Vidaković, Bojanić, Č.Pećić,Savković, S.Kulaga

Nastavalja se Prva liga RS

OKI “Derventa” nastavlja takmičenje u okviru prvenstva i već u srijedu 26.10. igra utakmicu drugog kola. U goste Derventi dolazi višestruki prvak Republike Srpske u sjedećoj odbojci ekipa Banja Luke. Ova utakmica se igra u sali OŠ Nikola Tesla a početak utakmice zakazan je za 20,00 časova.