Home GRADOVIDerventa KMF “Derventa” poražen na domaćem terenu od “Belih Anđela”

KMF “Derventa” poražen na domaćem terenu od “Belih Anđela”

KMF Beli Anđeo slavio je sinoć na gostovanju u Derventi u utakmici 10. kola Druge lige RS “Grupa 1” rezultatom 2:5.

Utakmicu su bolje otvorili domaći i zahvaljujući golovima Milana Marića i Željka Simića stigli do prednosti od 2:0 u 11. minutu.

Ipak, do odlaska na odmor, gosti iz Ražljeva uspjeli su potpuno da preokrenu rezultat u svoju korist. Strijelci su bili Pero Ostojić, Nenad Jeftić i Damjan Krajišnik.

U četvrtom minutu nastavka na 2:4 je povisio Aco Đokić, a konačnih 2:5 za nova tri boda Belog Anđela postavio je Pero Ostojić u 29. minutu, svojim drugim pogotkom na utakmici.

U narednom kolu Derventa gostuje u Brodu, dok Beli Anđeo putuje na megdan sa Glasince.

KMF DERVENTA – KMF BELI ANĐEO 2:5 (2:3)