Javna rasprava o Nacrtu revizije Regulacionog plana „Centar“

Grad Derventa poziva sva zainteresovana lica da prisustvuju Javnoj raspravi o Nacrtu revizije Regulacionog plana „Centar“, koja će biti održana 21. maja 2026. godine u prostorijama Gradske uprave Derventa sa početkom u 11 časova.

Cilj javne rasprave je upoznavanje građana, stručne javnosti i svih zainteresovanih subjekata sa planiranim izmjenama i rješenjima predviđenim nacrtom regulacionog plana, kao i prikupljanje prijedloga, mišljenja i sugestija učesnika.

Iz Gradske uprave pozivaju građane da aktivno učestvuju u procesu javne rasprave i daju svoj doprinos u kreiranju budućeg izgleda centralnog gradskog područja.

Detaljnije informacije mogu se dobiti u Odjeljenju za prostorno uređenje Gradske uprave Derventa ili putem telefona 053/315-144.

@2025 – Internet Radio Derventa –  Sva prava zadržana