Home GRADOVIDerventa II liga RS u futsalu: KMF DERVENTA-KMF DOBOJ = 3:5

II liga RS u futsalu: KMF DERVENTA-KMF DOBOJ = 3:5

Na utakmici 7 kola II lige RS u futsalu snage su odmjerili ekipe iz Dervente i Doboja. U prvim sekundama meča Derventa preko Marića , iz uigrane akcije, postiže gol. Nedugo zatim ponovo Marić pogađa za vodstvo domaćih , a gosti odmah kreću s igračem umjesto golmana. Dugo je domaća odbrana odoljevala ekipi iz Doboja, a nakon greške domaćina Sofrić smanjuje vodstvo. Odmah nakon tog gola Đuričić povećava vodstvo Dervente. I to je bilo gotovo sve od domaće ekipe, a gosti s igračem u polju pritišću derventsku odbrani i čekaju grešku. Krajem prvog dijela Doboj je izjedančio rezultat. U drugom poluvremenu ista slika na terenu, dervenćani se brane i čekaju grešku dobojlija, a ovi i kad je naprave domićin nije poentirao. Sredinom drugog poluvremena gosti postižu dva gola i dolaze u vodstvo. Zadnjih pet minuta domaćin je krenuo s igračem u polju, pritiskao goste , ali nije uspio postići gol, dok su gosti postigli jedan za konačnih 3:5.

U sljedećem 8. kolu Derventa je domaćin  ekipi Kmf Mladost iz Teslića, a utakmica je na rasporedu početkom februara kad je na programu drugi dio prvenstva. Naredni susreti na rasporedu su  utakmice kupa RS, a u prvom kolu Derventa je domaćin ekipi Obilić iz Prnjavora a utakmica se igra 24.01..

Sportska dvorana Derventa. Gledalaca  30. Sudije: Skakić i Gigović iz Gradiške.

Strijelci:  Marić 2  i Đuričić za Derventu, Sofrić 2, Đukić 2 i Nikić za Doboj.

KMF DERVENTA: Aleksić, Plisnić , Simić S., Đuričić,  Simić Ž., Brković M., Brković S., Đekić i Vujičić   .

KMF DOBOJ: Bogdanović, Dujković, Đukić, Nikić, Bećarević, Sofrić, Ristić i Radomirović.