Home GRADOVIDerventa Druga futsal liga RS: Pobjeda Dervente u Brodu

Druga futsal liga RS: Pobjeda Dervente u Brodu

KMF Derventa slavio je na gostovanju u Brodu protiv KMF Brod rezultatom 4:5 u okviru 5. kola Druge lige Republike Srpske “Grupa 1”.

Gosti su prvi i stigli do prednosti, mrežu Broda za 0:1 zatresao je Zlatko Duspara u 6. minutu. Do kraja prvog dijela uslijedio je preokret u režiji KMF Brod. Na 1:1 je poravnao kapiten domaćih Dejan Džabić u 12. minutu, a konačnih 2:1 u prvom poluvremenu postavlja Dragan Sremac, par sekundi prije svirene.

U trećem minutu nastavka na 2:2 poravnava Zlatko Duspara , a pet minuta kasnije prokret u korist Dervente donosi Siniša Simić. Na 2:4 povisio je Zlatko Duspara u 28. minutu, svojim trećim pogotkom na meču.

U 31. i 32. minutu Brod ponovo donosi egal zahvaljujući dvostrukom strijelcu Dejanu Džabiću, koji je na ovoj utakmici postigao tri gola. Ali, posljednju riječ su imali gosti iz Dervente, kada je četiri minuta prije kraja konačnih 4:5 postavio Željko Simić.

U narednom kolu Brod gostuje kod Belog Anđela, dok Derventa dočekuje Glasinac.

KMF BROD – KMF DERVENTA 4:5 (2:1)