Home GRADOVIDerventa Druga futsal liga RS: Derventa upisala prvu pobjedu

Druga futsal liga RS: Derventa upisala prvu pobjedu

by admin

Odigrano je četvrto kolo Druge futsal lige Republike Srpske Grupa 1, a Derventa je bila domćin KMF “Beli Anđeo” iz Brčkog.

Derventa je već na samom startu krenula furiozno, te nakon tri minute imala je prednost od dva gola. Prvo je u 2. minuti Simić Željko pogodio za 1:0, da bi minut kasnije Simić Siniša svojim golom povećao na 2:0. Do kraja prvog poluvremena još smo vidjeli dva gola, a strijelac oba gola bio je Milan Brković.

U nastavku su viđena još dva gola, prvo je za goste pogodio Dupor u 39. minuti da bi u posljednjim sekundama susreta, konačan rezultat 5:1 postavio Stanšić Momčilo.

Derventa u narednom kolu igra komšijski  derbi u Brodu sa istoimenom ekipom.

KMF Derventa – KMF Beli Anđeli 5:1 (4:0)