Home FUTSAL 2017 DNF: Prvi polufinalista ekipa Toplinga

DNF: Prvi polufinalista ekipa Toplinga

Odlično futsal veče u Derventi i veoma neočekivani rezultati u osmini finala. U prvoj utakmici večeri, ekipa iz Cazina je vodila 2:0 i promašila par šansi , da bi kako je meč odmicao ekipa sa Sokolca igrala sve bolje i došla do pobjede nad odličnom ekipom iz Cazina.

U drugoj utakmici osmine finala Veoma neizvjestan meč između ekipa MB Motorsa za koju nastupaju igrači iz Beograda i ekipe Loco za koju su nastupili igrači iz Novog Travnika. Nijansu su odlučivale a spretniji su bili igrači iz beogradske ekipe. A najveće iznenađenje desilo se u trećoj utakmici gdje je ekipa Toplinga , za koju nastupaju igrači iz Bugojna i okolnih gradova izašla na megdan ekipi Dvorac Bejići za koju su nastupili najbolji BH igrači ( Ivanković , Kahvedžić, Hrkač) sa još nekoliko igrača iz Mostar SG. Sasvim zaslužena pobjeda ekipe Toplinga koji su ostavili srce na terenu i pobrali aplauze derventske publike.

U četvrtfinalnoj grupi ekipa sa Sokolca je izgubila oba susreta tako da je o putniku u polufinale odlučivao meč između ekipa iz Beograda i Bugojna. I jedna i druga ekipa u prvom poluvremenu su pogodili nekoliko puta okvir gola da bi poluvrijeme završeno bez golova. U drugom dijelu ekipa Toplinga postiže brzo dva gola , pa beogradska ekipa ide s igračem umjesto golmana , ali na kraju nije donijelo neki efekat jer su primili još dva gola, mada su dva i dali.

Prvi polufinalista turnira je ekipa Toplinga . Sutra dobijamo drugog polufinalistu, u utorak trećeg i u četvrtak posljednjeg polufinalistu , a polufinale i finale u petak 29.12.

17,30:osminafinala:IX: MNK BUBA MARA PVC DŽAJA CAZIN- GLASINAC=2:4