Home FUTSAL 2017 DNF: Drugi polufinalista ekipa NVB Family

DNF: Drugi polufinalista ekipa NVB Family

Ljubitelji futsala ni ovaj put nisu ostali uskraćeni dobrih utakmica na turniru u Derventi. U osmini finala ekipa Pilana je sigurnom igrom savladala ekipu iz Usore u dobrom meču . Veoma neizvjestan duel je bio između ekipa Dm montaže iz Broda  i BiH AMK iz Banovića a završen je tijesnom pobjedom brođana.

U trećem meču ekipa NVB Family  je  također sigurnom igrom dobila ekipu iz Olova , tako da večeras nismo imali iznenađenja u osmini finala. U prvom meču četvrtfinalne grupe  Ekipa iz Broda i NVB Family su odigrali pravu mušku utakmicu koja je završena neriješeno .

U drugom susretu Pilana Đurić je bila bolja od ekipe iz Broda. I na kraju večeri ekipi Pilane, inače prošlogodišnjeg osvajača, je bio dovoljan remi za polufinale dok ekipi NVB Family za koju su nastupili igrači iz više gradova ( Gračanica, Derventa, Modriča, Ugljevik , Doboj ) je bila potrebna pobjeda.  Sredinom prvog poluvremena Husejnović postiže gol za NVB Family, Pilana pogađa jednom stativu , zatim i prečku , a zadnjih 5 minuta ide s igračem umjesto golmana. Minut prije kraja Milaković presijeca jednu loptu i šalje je u prazan gol za pobjedu od 2:0 nad prošlogodišnjim pobjednikom.

Drugi finalista je ekipa NVB Family Derventa , za koju nastupaju igrači iz pet različitih gradova. Dobili smo i finalistu turnira veterana , to je Feromaster za koju nastupaju igrači iz Banja Luke.

Turnir se nastavlja 26.12 kada ćemo dobiti trećeg polufinalistu.

17,30:  osminafinala:I : PILANA ĐURIĆ – KATIĆ doo USORA=4:0