Home GRADOVIDerventa Derventske rukometašice bolje od Konjuha iz Živinica

Derventske rukometašice bolje od Konjuha iz Živinica

Rukometašice “Dervente” su okviru priprema za nastavak sezone u Drugoj ligi Republike Srpske, odigrale prvu pripremenu utakmicu u kojoj su bile bolje od ŽRK “Konjuh” iz Živinica sa 25:17.

Dervenćanke su već na poluvremenu imale veliku prednost od sedam razlike, a na semaforu Sportsko-kulturnog centra u Derventi bilo je 13:6. U nastavku igračice Davora Todorića nastavljaju u istom ritmu, te na kraju dolaze do pobjede rezultatom 25:17.

Najefikasnije u redovima Dervente bile Cvijanović sa 10 i Kojić sa osam pogodaka, dok je gošće iz Živinica predvodila Islamovićeva sa sedam pogodaka.

Već u četvrtak ove dvije ekipe odigraće još jednu utakmicu, ali ovaj put domaćin će biti Konjuh u Živinicama.

ŽRK Derventa – ŽRK Konjuh 25:17 (13:6)