Home GRADOVIDerventa Derventa slomila Konjuh: Šijaković predvodio ekipu sa 9 pogodaka

Derventa slomila Konjuh: Šijaković predvodio ekipu sa 9 pogodaka

by admin

Rukometaši Dervente u okviru 8. kola Premijer lige upisali su drugu ovosezonsku pobjedu, a na domaćem terenu savladali su ekipu Konjuha iz Živinica sa 24:23.

Nakon prvih 30. minuta Derventa je imala prednost od dva pogodka (14:12). U drugom dijelu bilo je veoma uzbudljivo, u samom finišu igralo se gol za gol.Posljednje minute publika u Derventi provela je na nogama, a veliku radost Dervenćanima u posljednjoj sekundi donosi Zemunović.

Prvo ime kod  Dervente bio je Slaven Šijaković sa 9 pogodaka, dok je Stanković dao 4 i Zemunović 3 pogodka, a kod ekipe iz Živnica najbolji je bio Hmazić Arnad sa 6, a pratio ga je Husić sa pet pogodaka.

Derventa u narednom kolu gostuje kod Sloge u Doboju, dok Konjuh dočekuje Borac iz Banjaluke.

RK Derventa – RK Konjuh 24:23 (14:12)