Večeras odigrana grupa L turnira seniora u kojoj je ekipa MNK Brod 035 Kort Marketi iz Slavonskog Broda suvereno osvojila prvo mjest u grupi. Kao drugoplasirana u drugi krug se plasirala ekipa iz Olova.
U veteranskoj konkurenciji u četvrtfinale su se plasirale odlična ekipa Sensu iz Sarajeva, ekipa iz Pančeva, te iz Prnjavora i Doboja.
Subota je slobodan dan na turniru , u nedelju u dnevnom terminu na programu turnir pionira a večernji program odlične dvije grupe seniorskog turnira.
„DERVENTA NEKTAR FUTSAL 2019“
PETAK 13.12.
Grupe L seniora
B i C veterana
17,00: FRUCTA TRADE – PANČEVO= / vet/ 3:7
Pavlović 2, Simić – Lazić 4. Makarun, Lukić, Stojanovski
17,45: MNK BROD 035 SL.BROD – VIT KOMERC= 4:0
Ćubel 2, Bundavica, Mijić
18,30: SENSU *ALL HANA SARAJEVO – PANČEVO = / vet/ 4:2
Čampara, Arnautović,Salčin, Makarun AG – Kondić 2
19,00: BALOCO LAKTAŠI –OBILIĆ AQUASISTEM = vet/1:1 (4:5)
Koprena – Topić
19,45: VIT KOMERC – NK STUPČANICA OLOVO=4:6
Bešić 4 – Karanović 4, Sokolar 2
20,20: FRUCTA TRADE- SENSU *ALL HANA SARAJEVO=/vet/1:4
Simić – Hasić 2, Arnautović,Salčin
21,00: BALOCO LAKTAŠI – STARA GARDA BORIK/ vet/=1:4
Kliska – Mišić, Jaćimović, Josić, Živanović
21,40: MNK BROD 035 SL.BROD- NK STUPČANICA OLOVO=5:1
Ruhek 2, Ćubel,Gačić, Bundavica – Sokolar
22,15: OBILIĆ AQUASISTEM – BORIK STARA GARDA/vet/=1:0
Topić –
L – SENIORI
MNK BROD 035 KORT MARKETI 9:1 6
NK STUPČANICA OLOVO 7:9 3
VIT KOMERC 4:10 0
C – veterani
SENSU *ALL HANA SARAJEVO 8:3 6
A.E. GORAN *DANIJEL PANČEVO 9:7 3
FRUCTA TRADE 4:11 0
B – VETERANI
OBILIĆ AQUASISTEM PRNJ. 2:1 4
BORIK STARA GARDA DOBOJ 4:2 3
BALOCO LAKTAŠI 2:5 1
„DERVENTA NEKTAR FUTSAL 2019“
PIONIRI I grupa 15.12.
A | B | ||
1 | SLOGA DOBOJ PLAVA LINIJA | 1 | FK LJUBIC PRNJAVOR |
2 | SZR KALOPEROVIC | 2 | DERBI DERVENTA |
3 | STR SVRATI BROD | 3 | MASINSKA OBRADA STARCEVIC |
4 | NK NATRON MAGLAJ | 4 | MB MOTORS |
POLUFINALE GRUPE I
1 2
A1-B2 B1-A2
FINALE GRUPE I
1 – 2
PIONIRI II grupa 15.12.
C | D | ||
1 | FUTSAL SV PATRIK ZUPANJA | 1 | NK BUDUCNOST BANOVICI |
2 | CAFFE OSKAR DERVENTA | 2 | SPORTINO MA MAGLAJ |
3 | OMEGA GRACANICA | 3 | DE FIVE DOBOJ ISTOK |
4 | 4 |
POLUFINALE GRUPE II
1 2
C1-D2 D1-C2
FINALE GRUPE II
1 – 2
29.12.
POBJEDNIK GRUPE I –POBJEDNIK GRUPE II