17,00:FUTSAL DOBOROVCI – GRANITPROM OSJEČANI=3:1
Alibegović, Hamidović,Hadžić – Ristić
17,35: KMF BORAČKA GRADIŠKA – K-UNI=3:1
Francuz, Vindžanović, Knežić – Matijašević
18,10: KMF POLICAJAC*MANDIĆ KOM.- KERAMIKO=5:4
Pavlović 3, Pavić, Arnautović – Rosić 2, Danilović, Gaćeša
18,45: VODOMONT – GEOKOP=1:2
Dubravac – GoranovićMilošević
19,20: FUTSAL DOBOROVCI-KMF BORAČKA GRADIŠKA=3:0
Džindić, Aletić, Musić-
19,55: K-UNI – GRANITPROM OSJEČANI=1:8
Vajukić –Đurčić 4, Ristić 2, Miljanović 2
20,30: KMF POLICAJAC*MANDIĆ KOMERC- GEOKOP=3:2
Pavlović 2, Arnautović –Goranović, Jevtić
21,05: VODOMONT – KERAMIKO BORAC ŠIBOVSKA=1:4
Vujčić – Rosić 3, Danilović
21,40: FUTSAL DOBOROVCI – K-UNI=3:0
22,10: BORAČKA GRADIŠKA – GRANITPROM OSJEČANI=5:2
Vindžanović 2, Đukanović, Knežić, Kutić –Đuričić, Ristić
22,45: KMF POLICAJAC*MANDIĆ KOMERC – VODOMONT=3:0
23,15: GEOKOP – KERAMIKO BORAC ŠIBOVSKA=4:1
Jevtić 3, Stupić – Rosić
H G
KMF POLICAJAC 11:6 9 1. DOBOROVCI 9:1 9
GEOKOP 8:5 6 2. KMF BORAČKA 8:6 6
BORAC Š. 9:10 3 3. GRANITPROM 11:9 3
VODOMONT 2:9 0 4. K UNI 2:14 0
Odlični susreti prvog dana turnira u Derventi. U grupi H je prošlogodišnji finalista turnira , ekipa Kmf Policajac Mandić komerc za koju nastupaju igrači iz Bijeljine i Banja Luke, dosta teško došla do prvog mjesta u svojoj grupi. U prvoj utakmici protiv ekipe Borac Šivbovska su poveli 2:0, pa gubili 2:4 da bi golom 30 sekundi prije kraja došli do pobjede od 5:4. U drugom susretu večeri su se sastali s ekipom Geokopa , igrači koji su prvi puta na našem turniru a iz Beograda, i tu su također policajci gubili 0:2 da bi sa svojom poznatom igrom igrač-golman u polju okrenuli rezultat u svoju korist i dobili 3:2. Za drugo mjesto u grupi u zadnjoj utakmici večeri borili su se igrači Geokopa i igrači iz Prnjavora , a dobili su beograđani rezultatom 4:1. U ovoj jakoj grupi ekipa Vodomonta za koju su nastupili igrači kmf Jošavka iz Čelinca.
U drugoj grupi ekipa futsal Doborovci za koju nastupaju igrači Kaskade iz Gračanice je opravdala ulogu favorita i osvojila sigurnom igrom prvo mjesto u grupi. Kao drugoplasirani iz ove grupe dalje ide ekipa Kmf Boračka iz Gradiške koja je bila bolja od ekipa Granitprom Osječani i K uni , ekipa koja je došla iz Čelinca .
Zanimljivo je da se ove dvije grupe ukrštaju u osmini finala , tako da već imamo dva para , a to su Kmf Policajac Mandić komerc protiv Boračke iz Gradiške i drugi par Futsal Doborovci iz Gračanice te Geokop Derventa igrači iz Beograda.
ČETVRTAK 12.12.
Grupe C i E seniora
17,00: CAFFE WALKER MODRIČA – BORAC LUŽANI=
17,35: FEROMASTER DERVENTA – SMRTIĆI=
18,10: FUTSAL SV PATRIK ŽUPANJA – LM DOBOJ =
18,45: STOLARIJA BRKIĆ – PENDA BISTRICA=
19,20: FEROMASTER DERVENTA- CAFFE WALKER MODRIČA=
19,55:BORAC LUŽANI – SMRTIĆI=
20,30: STOLARIJA BRKIĆ – FUTSAL SV.PATRIK ŽUPANJA=
21,05: PENDA BISTRICA- LM DOBOJ =
21,40: FEROMASTER DERVENTA- BORAC LUŽANI=
22,10: SMRTIĆI – CAFFE WALKER MODRIČA=
22,45: SV. PATRIK ŽUPANJA- PENDA BISTRICA=
23,15: STOLARIJA BRKIĆ – LM DOBOJ=
PETAK 13.12.
Grupe L seniora
B i C veterana
17,00: FRUCTA TRADE – PANČEVO= / vet/
17,35: MNK BROD 035 SL.BROD – ELGRAD=
18,10: CITY PARK SARAJEVO – NK STUPČANICA OLOVO=
18,45: SENSU *ALL HANA SARAJEVO – PANČEVO = / vet/
19,20: BALOCO LAKTAŠI – OBILIĆ AQUA SISTEM PRNJ= / vet/
19,55: MNK BROD 035 SL.BROD- CITY PARK SARAJEVO=
20,30: ELGRAD – NK STUPČANICA OLOVO=
21,05: FRUCTA TRADE- SENSU *ALL HANA SARAJEVO=/vet/
21,40: BALOCO LAKTAŠI – STARA GARDA BORIK/ vet/=
22,10: MNK BROD 035 SL.BROD- NK STUPČANICA OLOVO=
22,45: CITY PARK SARAJEVO – ELGRAD=
23,15: OBILIĆ AQUA SISTEM PRNJ.- BORIK STARA GARDA/vet/=