Home GRADOVIDerventa Borac iz Lužana remizirao u prvoj utakmici baraža za popunu Područne lige Doboj

Borac iz Lužana remizirao u prvoj utakmici baraža za popunu Područne lige Doboj

Fudbaleri Borca iz Bosankih Lužana igrali su danas u Kurškovom Polju u okviru baraža za popunu Područne fudbalske lige Doboj, gdje su odigrali neriješeno protiv tamošnje Zvijezde 2:2.

U prvom poluvremenu Lužančani su došli do vodstva, a strijelac je bio Miroslav Marinković. Što se na kraju ispostavilo i rezultat nakon prvih 45. minuta.

Nakon pet minuta igre u drugom dijelu, tačnije u 50. minuti susreta Zvijezda dolazi do izjednačenja. Borac ponovo dolazi do vodstva od 2:1, a strijelac je Makivić. Ponovno domaći uspjevaju da konsolidju svoje redove i vrate se u igru, te u 85. minuti postižu gol za 2:2, što je bio i konačan rezultat ovog susreta.

Revanš utakmica igra se za sedam dana, tačnije 18. juna na stadionu u Bosanskim Lužanima od 18 časova.

FK Zvijezda KP – FK Borac 2:2 (0:1)
Teren Sportskog centra “Ilidža” Kruškovo Polje/Šamac

FK Borac: Đukić, Ćorić, Pantić, Pećić Nedo, Miljić, Pivaš, Kojic, Savić Sladjan, Marinković, Trutina, Budeša.