Rukometaši Dervente poraženi od Krivaje u Zavidovićima

Rukometaši Dervente su okviru 21. kola Premijer lige BiH igrali u Zavidovićima sa Krivajom, gdje su doživjeli poraz rezultatom 27:21.

Na kraju prvog poluvremna domaći su imali veliku prednost od čak šest pogodaka razlike, a rezultat je bio 14:8. U nastavku slična igra, gdje Derventa ne uspjeva da nametne ritam, te Krivaja dolazi do pobjedee rezultatom 27:21.

Najefikasniji u redovima Krivaje bio je Damjanović sa pet, a pratili su ga Jaškić i Salkić sa četiri pogodka, dok su kod Dervente prvo ime bili Marković i Božić sa po pet, a iza njih Ivanović sa 4 pogodka.

U narednom kolu Derventa će dočekati Krajinu iz Cazina, dok Krivaja putuje u Goražde.

RK Krivaja – RK Derventa 27:21 (14:8)