Prva liga RS: Tekstilac se pobjedom pozdravio sa navijačima

Fudbaleri Tekstilca su u 31. kolu Prve lige Republike Srpske (9. kolo Lige za prvaka) igrali pred domaćom publikom i pobjedom nad ekipom Mladosti se pozdravili sa svojim navijačima za ovu sezonu.

Mreže su na poluvremenu mirovala, da bi u nastavku Mladost iz Velike Obarske u 68. minuti povela golom Ivana Delića. Ponovo su gosti u 71. minutii postigli gol, ali to je bio autogol od strane Mitrovića te je rezultat bio 1:1. “Krojači” do preokreta i pobjede stižu u 83. minuti nakon gola Nebojše Prljete.

FK Tekstilac – FK Mladost V.O. 2:1 (0:0)