Liga za prvaka RS: Perić pogodio za pobjedu nad Podrinjem

Fudbaleri derventskog Tekstilca u okviru 4. kola Lige za prava RS dočekali su Podrinje iz Janje, te upisali pobjedu od 1:0.

Nakon prvog dijela mreže su mirovala u Derventi, da bi u nastavku u 49. minuti jedini pogodak na utakmici postigao Ozren Perić za prvu pobjedu Dervenćana u Ligi za prvaka. Tekstilac nakon četiri kola Lige za prvaka nalazi se na petom mjestu sa 38 bodova, kao i četvrta Slavija koja ima bolju gol razliku.

U narednom kolu Tekstilac gostuje kod Zvijezde 09, dok Podrinje čeka Drinu.

FK Tekstilac – FK Podrinje 1:0 (0:0)