KMF GLAVICA DOBOJ–KMF DERVENTA = 3:3 (2:1)

U utakmici 6 . kola ekipe Glavice i Dervente su odigrale neriješeno , što je i najrealniji rezultat pošto je domaćin bio bolji u prvom , a dervenćani u drugom poluvremenu. Na samom početku grubu grešku gostiju Hadžikadunić kažnjava, da bi odmah nakon toga Marić pogodio za izjednačenje. Do kraja poluvremena domaćin je iskoristio još jednu poklon loptu, i pored nekoliko dobrih šansi to je bio rezultat prvog dijela. Veoma brzo domaćini povisuju vodstvo na 3:1, da bi zadnjih desetak minuta susreta na terenu postojala samo jedna ekipa, dervenćani su izjednačili , a nakon izjednačenja promašili još nekoliko stopostotnih šansi.

U toku sedmice ekipa Dervente je odigrala zaostalu utakmicu 4.kola, gostovala u Banja Luci kod ekipe Starčevice, i upisala trijumf rezultatom 4:5

U sljedećem 7. Kolu ( ponedeljak 04.01.) Derventa  je domaćin ekipi Doboja.

Sportska dvorana Doboj. Gledalaca  50. Sudije: Njegomirović i Latinović. Strijelci: Omerčić 2, Hadžikadunić za Glavicu, Marić, Brković i Vujičić za Derventu.
KMF GLAVICA: Begić, Hadžikadunić, Lukić, Hajrić, Omerčić, Neziri, Buljubašić, Mustajbašić, Kvržić .
KMF DERVENTA:Aleksić ,  Đuričić,  Marić, Đekić , Vujičić ,Stanić, Nović, Brković S. ,Plisnić, Brković M.,  Simić Ž. i  Simić S.