KMF Derventa: Remijem u Doboju okončana sezona

KMF Derventa je sinoć u okviru posljednjeg kola Druge lige RS “Zapad” odigrao neriješeno 1:1 sa KMF Doboj, čime je okončana sezona 2015/16.

Na poluvrijeme večerašnje utakmice otišlo se golom prednosti za goste iz Dervente. Jedini strijelac u prvom poluvremenu bio je Dušan Marić u 3. minutu susreta.

Ni drugi dio meča nije bio toliko zanimljiv, baš kao i u prvom dijelu viđen je samo jedan pogodak, i to izjednačujući gol domaćih igrača. Strijelac je u 36. minutu bio jedan od najboljih igrača Doboja ove sezone,  Duško Bećarević.

Da se zaključi sezona ostale su još dvije utakmice, zaostala utakmica prošlog, 13. kola između Kotor Varoši i Broda, kao i utakmica posljednjeg kola između Starčevice i Broda.

KMF Doboj će naredne sezone igrati u Prvoj ligi RS kao šampion Druge lige RS – Zapad, kao i KMF Jahorina kao šampion Druge lige RS – Istok.

KMF DOBOJ – KMF DERVENTA 1:1 (0:1)