KMF Derventa poražen od Belih Anđela

KMF Beli Anđeo rutinski je slavio u 1. kolu Druge lige RS “Grupa 1” protiv KMF Derventa, rezultatom 6:2.

Imali su domaći prednost od 2:0 na poluvremenu, zahvaljujući golovima Slavena Erića i Damjana Krajišnika. Gdje su stali u prvom, nastavili su u drugom poluvremenu. U 29. minutu na 3:0 je povisio Damjan Krajišnik, svojim drugim pogotkom na ovoj utakmici. Isti igrač četiri minute kasnije postiže svoj treći pogodak i povisuje na 4:0.

Samo par sekundi nakon četvrtog pogotka Belog Anđela i gosti iz Dervente stižu do gola. Na 4:1 je smanjio Marino Trutina.

Već u 36. minutu bilo je 5:1, mrežu gostiju, četvrti put večeras, zatresao je Dajman Krajišnik. Tri minuta prije kraja, Slaven Erić postiže svoj drugi pogodak za 6:1. Konačnih 6:2 postavio je Željko Simić, minut prije kraja, pogotkom iz kaznenog udarca.

Beli Anđeo u narednom kolu dočekuje Glasinac, dok će Derventa ugostiti Brod.

KMF BELI ANĐEO – KMF DERVENTA 6:2 (2:0)