Goleada u nastavku za pet od pet Tekstilca!

Tekstilac se vratio na pobjenički kolosijek. Foču je prebolio i sa trijumfom protiv Drine HE ostvario je i petu pobjedu na svom terenu iz pet susreta.

Nije bilo lako domaćinu da zabilježi tri boda, jer su gosti iz Višegrada prikazali su se u dobrom svijetlu, i odolijevali su sve do 56. miunte, kada nakon gužve i pogođene stative Glišić pogađa za 1:0. A mogli su gosti i do vodstva deset minuta ranije, kada je odličan prodor Jovanovića zaustavio iskusni Plisnić.

Na drugi gol se čekalo do 79. minuta, Đuričić je potegao više iz očaja, lopta je na putu do gola okrznula nekog iz odbrane Drine i prevarila Govedaricu za 2:0.

Do kraja susreta još po jedan gol na obje strane, i to dijelo rezervista! Za Tekstilac strelac je bio Gavrić. a gostima počasni pogodak priskrbio je Okuka.

FK Tekstilac – FK Drina HE 3:1 (0:0)
Strelci: Glišić 56, Đuričić 79 i Gavrić 83 minut za Tekstilac, a Okuka 86 minut za Drinu.
Gradski stadion u Derventi

Tekstilac: Plisnić, Rastović, Jolović, Vujanić, Prljeta, Đuričić, Brković (od 65. Duspara), Škorić (od 71. Đukić), MIlaković, Susaković (od 80. Gavrić), Glišić

Drina HE: Govedarica, Pljevaljčić, Pavlović, Damjanovič, Marković (od 78. Okuka), Jovanović, Mirković, Ljuca, Sekulić, Šimić (od 60. Pjević), Bojat (od 36. Kremenović)

Izvor: pravdabl.com