DNF: Treći polufinalista turnira je ekipa Geokopa

U prvoj utakmici osminefinala ekipa Geokopa je bila bolja od dobre ekipe iz Teslića.

U drugom susretu neočekivano visoka pobjeda Sportskog udruženja Drinić, za koju su nastupali igrači iz Jajca i Dervente nad ekipom koja je došla iz Bijeljine.

Treća utakmica također je završena ubjedljivom pobjedom , a sigurni su bili igrači Mnk Sajmir Vogošća protiv ekipe koja dolazi iz Gradiške.

U prvoj utakmici četvrtfinalne grupe ekipa Geokopa u drugom poluvremenu je slomila otpor ekipe iz Jajca. Najbolja utakmica večeri , a možda i turnira je bila između ekipa Mnk Sajmir Tihovići Vogošća i Geokopa za koji nastupaju igrači iz Banja Luke.

Veoma brzo su igrači Geokopa poveli sa 2:0, da bi prelijepim golom smanjio zaostatak Smajić. U zadnjim sekundama prvog poluvremena imao je Mnk Sajmir i udarac s deset metara ali Bahor brani.

Odličan tempo dvije dobre ekipe je biokonstantan a nekih tri minuta prije kraja ekipa Vogošće igra s igračem umjesto golmana i iz te igre jednom pogađa stativu sa metar udaljenosti , a ubrzo slična situacija i maše prazan gol.

U zadnjem minutu Vučić krade dvije lopte i postiže dva gola i rješava pitanje pobjednika ove odlične utakmice.